• Zwroty

Rezygnacja z zamówienia, odstąpienie od Umowy sprzedaży

Każdy Konsument może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy) dokonanego w naszym sklepie na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny w ciągu 100 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru.
Okres prawa do odstąpienia upływa w terminie 100 dni kalendarzowych od dnia odbioru czyli w którym Państwo weszli w fizyczne posiadanie towarów lub w którym strona trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w fizyczne posiadanie zamówionych towarów. 

Skutkiem odstąpienia od umowy sprzedaży jest obowiązek zwrotu przez Państwa towaru w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie po odstąpieniu od umowy, nie później jednak niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy gdyż po odstąpieniu od umowy, strony umowy (czyli Państwo i my jako sklep) zobowiązane są do zwrotu tego co wzajemnie sobie świadczyły niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni. Czyli my jako sprzedawca zwracamy zapłatę, a Państwo towar.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Konsument.


Procedura zwrotu/odstąpienia od umowy:

1. Poinformowanie nas o Państwa dezycji zwrotu poprzez: 

Wypełnienie formularza elektronicznego udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz odstąpienia
lub przesłanie oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży zamieszczony jest pod adresem  Wzór Oświadczenia o odstąpieniu od umowy ) poprzez:
wysłanie wiadomości email z załączonym oświadczeniem
przesłanie oświadczenia na papierze, w paczce, razem ze zwracanym towarem
przesłanie oświadczenia faksem na nr +48 52 371 20 03

2. Odesłanie paczki na swój koszt na adres GardenFlora Home&Garden Group ul. Fabryczna 13 85-741 Bydgoszcz lub zwrot osobiście pod ww adres ( W takim wypadku nie ponoszą Państwo kosztów odesłąnia towaru do naszej firmy) nie później jednak niż 14-tego dnia od daty zgłoszenia zwrotu/odstąpienia od umowy sprzedaży. 

3. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe, zazwyczaj jest to nie później niż 14 dni od otrzymania zwracanego towaru.